KONST / Litografier / Färglitografi 14996333
nr 1499 6333
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 8/150, daterad 1997. Färglitografi, bildmått: 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 46x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:21:20
25/10 00:14:52
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe